Szanowni klienci od 1.12.2017 kantor przy ul.Wyzwolenia 1(róg Papieża Jana Pawła II)będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz 8-16. Zapraszamy.Na życzenie Klienta, wszystkie transakcje realizujemy w specjalnym, zamkniętym pomieszczeniu.   Negocjujemy ceny od równowartości 100 euro.   Posiadamy w ciągłej sprzedaży  wszystkie podstawowe waluty oraz franki szwajcarskie. Zapraszamy!

Western Union

Usługa krajowych i międzynarodowych przekazów pieniężnych w ramach sieci Western Union realizowana w punktach Kantoru BONDI umożliwia najszybsze przesłanie pieniędzy w dowolne miejsce na świecie bez skomplikowanych procedur i bez konieczności posiadania rachunku bankowego.
Wystarczy przyjść do naszego punktu z dowodem osobistym a w ciągu kilku minut dokonamy transferu w dowolne miejsce w kraju lub na świecie. W naszym kantorze dokonujemy wpłat i wypłat w złotówkach.
W ramach sieci możliwe jest przesłanie środków zarówno na terenie kraju do dowolnej agencji Western Union jak również pomiędzy każdą z agencji Western Union zlokalizowanych w ponad 190 krajach na całym świecie.


W naszym kantorze w ramach usługi klienci mogą dokonać następujących operacji:
  • wypłaty środków z przekazów nadanych w Polsce lub zagranicą w PLN 
  • wpłaty środków pieniężnych w PLN w celu przetransferowania ich do dowolnej agencji na świecie
  • wpłaty środków pieniężnych w PLN w celu przetransferowania ich do dowolnej agencji na terenie kraju

Placówki naszej sieci wyposażone są w nowoczesny system do autoryzacji przekazów. Realizacja przekazu odbywa się w trybie on-line, co umożliwia bardzo szybką obsługę. 

Zapraszamy do uczestnictwa w programie Karty Gold skierowanym do nadawców przekazów pieniężnych Western Union!Wyślij przekaz w naszej placówce i odbierz bezpłatną Kartę Gold!
Dzięki Karcie Gold możesz korzystać z wyjątkowych ofert, usług i zniżek na przekazy!

Twoje korzyści Gold:
● Przekazy Western Union wysyłasz jeszcze szybciej i wygodniej,ponieważ Twoje dane są zarejestrowane w systemie Western Union i nie ma konieczności ich wpisywania, 
● Za każdym razem, gdy wysyłasz pieniądze przy użyciu Karty Gold w Kantorze BONDI , zdobywasz punkty premiowe, które możesz następnie wymienić na zniżki prowizji,
● Podając numer telefonu komórkowego otrzymujesz darmowe powiadomienie SMS o odebraniu wysłanego przekazu.

Więcej informacji uzyskasz na www.westernuniongold.com lub kontaktując się z polskojęzyczną , bezpłatną infolinią Programu Gold 00 800 3940 3940 

Zapraszamy do naszego kantoru przy Al.Wyzwolenia 1 w Szczecinie.
Posiadamy konta w: